Skip Navigation Links > Kávovary > Automatické kávovary

Automatické kávovary

Automatické kávovary se zabudovaným mlýnkem

Saeco PRIMEA Cappuccino Touch Plus

Kávovar PRIMEA Cappuccino Touch PlusNová řada new PRIMEA je v současnosti špičkovým produktem mezi automatickými kávovary. Reprezentuje nový standard, a uspokojí téměř všechny poptávající zákazníky svým komfortem, designem a technologickými inovacemi.
 

Cena bez DPH 26 829,- Kč, cena s DPH 31 926,60 Kč. 

Saeco PRIMEA Cappuccino Ring

Kávovar PRIMEA Cappuccino RingNová Primea Cappuccino je nenapodobitelné dílo ve světě automatických kávovarů. Reprezentuje novou řadu kávovarů pro nejnáročnější zákazníky. Je dokonalý svým designem, technologií a ergonomií. Dopřeje radost z každého šálku espressa či cappuccina.
 

Cena bez DPH 24 829,- Kč, cena s DPH 29 546,60 Kč. 

Saeco TALEA Touch

Kávovar TALEA TouchJe zcela výjimečný svým designem. Zaoblené linie, dotykový displej, SBS systém, nová tryska na páru. To je jen výběr z mnoha technologií vrcholného modelu řady TALEA.
 

Cena bez DPH 21 829,- Kč, cena s DPH 25 976,60 Kč. 
 

Saeco TALEA Ring Plus

Kávovar TALEA Ring PlusMimo nadčasového designu a zaoblených linií, kterými Vás zajisté zaujme kterýkoliv kávovar z nové řady TALEA, jmenujme z mnoha technologií kávovaru TALEA Ring Plus například SBS systém, digitální displej nebo novou trysku na páru.
 

Cena bez DPH 16 829,- Kč, cena s DPH 20 026,60 Kč. 

Saeco TALEA Ring

Kávovar TALEA RingStejně jako ostatní modely řady TALEA je i tento model vybaven systémem SBS, digitálním displejem nebo například mlýnkem kávy s keramickými mlecími kameny. Samozřejmostí je i zde možnost snadného nastavení odkapávací plochy nebo nová tryska na horkou páru.
 

Cena bez DPH 16 829,- Kč, cena s DPH 20 026,60 Kč. 

Saeco TALEA Giro

Kávovar TALEA GiroStejně jako ostatní modely řady TALEA je i tento model vybaven systémem SBS, digitálním displejem nebo například mlýnkem kávy s keramickými mlecími kameny. Samozřejmostí je i zde možnost snadného nastavení odkapávací plochy nebo nová tryska na horkou páru.
 

Cena bez DPH 12 829,- Kč, cena s DPH 15 266,60 Kč. 

Saeco ODEA Giro Plus

Kávovar ODEA Giro Plus Svými vlastnostmi se kávovary této řady nestanou jen šperkem ve Vaší domácnosti, ale především nabídnou přípravu kávy za pomoci těch nejmodernějších technologií.
 

Cena bez DPH 9 829,- Kč, cena s DPH 11 696,60 Kč. 
 

Saeco ODEA GO

Kávovar ODEA GOJe stejně jako všechny ostatní kávovary této řady vybaven zabudovaným mlýnkem kávy s keramickými mlecími kameny, zásobníkem vody a zásobníkem na použitou kávu a tryskou na páru, nebo horkou vodu. Výšku odkapávací misky lze jednoduše dotykem prstu nastavit pro různou velikost šálku či skleničky.
 

Cena bez DPH 8 829,- Kč, cena s DPH 10 506,60 Kč. 

Saeco ROYAL Coffeebar (přímo připojitelný na vodu)

Kávovar ROYAL Coffeebar (přímo připojitelný na vodu)Plně automatický kávovar s vysokým komfortem obsluhy má zabudované zařízení k přípravě pravého cappuccina, jsou v něm dva ohřívací systémy ty umožňují připravovat kávu a současně používat páru, nebo horkou vodu.
 

Cena bez DPH 18 829,- Kč, cena s DPH 22 406,60 Kč. 

Saeco ROYAL Cappuccino

Kávovar ROYAL CappuccinoPlně automatický kávovar s vysokým komfortem obsluhy - Royal Cappuccino má zabudovaný kapučinátor, který umožní přípravu kvalitně šlehaného mléka. V přístroji jsou zabudované dva nezávisle na sobě pracující bojlery, umožňující přípravu kávy a okamžitou přípravu páry současně.
 

Cena bez DPH 17 829,- Kč, cena s DPH 21 216,60 Kč. 

Saeco ROYAL Professional chrom

Kávovar ROYAL Professional chromPlně automatický kávovar s vysokým komfortem obsluhy má zabudované zařízení k přípravě pravého cappuccina, jsou v něm dva ohřívací systémy ty umožňují připravovat kávu a současně používat páru, nebo horkou vodu. Komunikaci stroje s obsluhou obstarává zabudovaný digitální displej na kterém se zobrazují všechny důležité informace o provozu stroje.
 

Cena bez DPH 20 829,- Kč, cena s DPH 24 786,60 Kč. 

Ceny jsou orientační. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Skip Navigation Links