Skip Navigation Links > Společnost

Společnost

Historie a současnost

Naše firma podniká od roku 1991 pod obchodním názvem Ing. Bronislav Danel - DABRO. Jsme pražírna kávy. Celých 18 let se věnujeme výrobě pražené kávy, jejímu prodeji a propagaci. V roce 2006 jsme nabídli na trh naši kávu pod značkou Daniel´s coffee, která je určena výhradně pro přípravu espressa.

Společně s kávou nabízíme prodej kávovarů různých značek pro firmy, kanceláře, restaurace, kavárny či hotely. Při odběru naší kávy Vám nabízíme zapůjčení kávovaru zdarma. V případě zájmu nás kontaktujte info@danielscoffee.cz a my Vám zašleme podrobnější informace.

Zapůjčení kávovaru, dodávku kávy a ostatního sortimentu doručíme na vámi určené místo do dvou pracovních dnů od potvrzení objednávky po celé České republice. Vybavení porcelánem, doplňky a propagačními materiály je zdarma.

SCAE (Speciality Coffee Association of Europe)

Jsme členy asociace SCAE (Speciality Coffee Association of Europe). SCAE je asociace, která byla založena v roce 1998 profesionály specializovanými v tomto oboru. Podařilo se ji rozšířit " informaci o kvalitní kávě " po Evropě i zbytku světa. Je podporována zastřešující organizací ICO (Mezinárodní organizace pro kávu). Své členy má v 50-ti zemích světa.

Více na www.scae.com.

Skip Navigation Links